
Світлодіодні гірлянди, Гірлянда штора 3х3, Гірлянди на вікна, Штора-Занавіса, 320 led 3х3 м, з пультом на USB
900 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: штора-2
Світлодіодні гірлянди, Гірлянда штора 3х3, Гірлянди на вікна, Штора-Занавіса, 320 led 3х3 м, з пультом на USB (ТАКОЖ МОЖУТЬ ПРАЦЮВАТИ І ВІД POWER BANK)
Новорічні гірлянди LED мають досить яскраве світіння, при цьому споживають невелику кількість електроенергії. Таким чином, прикрасивши навіть весь будинок гірляндами LED, Ви все одно економитимете свої гроші.
Світлодіодна гірлянда водоспад призначена для зовнішнього та внутрішнього застосування (виключаючи прямі попадання води та снігу в блок живлення).
Наша чудова гірлянда-роса являє собою горизонтальний (основний) провід, на якому рівномірно розміщуються вертикально звисаючі лінії, на яких розташовані по всій довжині світлодіоди.
Має 8 різних режимів роботи, таких як, мерехтіння, згасання, сяйво і т.д., а також статичний режим, коли всі лампи світяться одночасно.
Дана модель комплектується пультом, за допомогою якого можна вкл./викл. гірлянду, обрати яскравість, режим роботи та встановити таймер для зручності.
Гірлянда "Світлодіодна штора" за допомогою USB підключається до блока живлення, що користуються при зарядці своїх смартфонів. Також можна використовувати Power Bank як автономне живлення.
Світлодіоди не нагріваються і не плавляться незалежно від того, скільки гірлянда знаходиться в режимі роботи. Управління підсвічуванням здійснюється за допомогою контролера, що дозволяє встановити такі програми як динамічне миготіння, згасання, мерехтіння, плавне переливання, які відмінно підійдуть для створення різноманітних світлових сценаріїв.
Характеристики:
- Область застосування: Внутрішня/Зовнішня
- Кількість діодів: 320 шт
- Мінімальна робоча температура (-30 °)
- Максимальна робоча температура (+40 °)
- Ступінь захисту: IP44
- Потужність: 11W
- Споживання 1 діода: 0,044W
- Довжина: 3 метри
- Висота 3 метри
- Працює гірлянда від 220 V мережі
- Контролер, 8 режимів роботи
Комплектація:
- Гірлянда
- Шнур живлення з контролером
- Пульт
- USB + блок живлення на 220 В
- Упаковка


| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип освітлення | Світлодіодна гірлянда |
| Режим роботи | Динамічний |
| Колір світіння | Теплий білий |
| Кількість режимів світіння | 8 |
| Колірна гамма | Теплий білий, Холодний білий |
| Напруга | 220 В |
| Споживана потужність | 11 Вт |
| Кількість ламп | 320 шт. |
| Кількість світлодіодів | 320 шт. |
| Форма лампочки | Крапля |
| Кут свічення | 360 град. |
| Довжина шнура живлення | 1 м |
| Ступінь захисту IP | 44 |
| Стан | Новий |
| Тип гірлянди | Нитка кімнатна, Нитка вулична, Штора кімнатна, Штора вулична |
| Управління | Пульт ДУ |
| Розміри | |
| Висота | 3000 мм |
| Ширина | 3000 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Тип живлення | Мережа |
| Мінімальна робоча температура | -30 град. |
| Максимальна робоча температура | 40 град. |
| Колір шнура живлення | Білий |
- Ціна: 900 ₴











