
Підвісна гойдалка, Гойдалки для дітей та дорослих, Гойдалки одномісні, Гойдалки садові розкладні, навантаження 202 кг
4 440 ₴
4 240 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: гойдалка ДИВАН - 9
Підвісна гойдалка, Гойдалки для дітей та дорослих, Гойдалки одномісні, Гойдалки садові розкладні, навантаження 202 кг (Кольорів є багато, можна вибирати)
Підвісні крісла-гойдалки - це не тільки красива частина інтер'єру, але і зручне місце для відпочинку.
Підвісна гойдалка може стати чудовим подарунком для дорослих та дітей, може бути прикрасою не лише для саду, а й тераси та навіть квартири.
Його проста і зручна конструкція дозволяє легко встановити гойдалку будь-якій людині.
Розраховано на вагу людини до 200 кг та зростом до 2-х метрів.
Підвісні крісла-гойдалки - можна використовувати і в приміщенні, і на вулиці. Вони не бояться ні сонця, ні води.
Гойдалку можна кріпити до стелі, або до гілки дерева, турніку (у наборі буде 2 карабіни).
Крісла-гойдалки виробника BERRI.com.ua відрізняються високою якістю та міцністю:
- Розмір: 90х180 см;
- Висота стропи 120 см (можемо подовжити на запит, допоможемо прорахувати – від +80 грн);
- Зручна велика подушка
- Зручна велика подушка;
- Наповнювач холофайбер;
- Високоякісна тканина – Оксфорд 600 – приємна, щільна, водонепроникна тканина із захистом від вигоряння та подряпин;
- Знімний чохол дозволяє за потреби без проблем чистити крісло;
- Міцні стропи-тримачі;
- Карабін у комплекті;
- Витримує навантаження до 200 кг;
Гойдалки можна використовувати:
- в квартирі;
- на дачі біля саду;
- на балконі чи терасі;
- у фотостудії;
- у фотозоні;
Крісло є металевим кільцем зі сталевої труби, на яке за принципом гамака натягнутий чохол із водонепроникної тканини Oxford 600D.
Тентова тканина Оксфорд має низку переваг: не намокає, не вигоряє на сонці, не рветься. Чохол гойдалки на блискавці можна прати у пральній машині. Кожна гойдалка-гамак комплектується м'яким матрацом.
Його проста і зручна конструкція дозволяє легко встановити гойдалки будь-якій людині.
*В залежності від налаштувань монітора відтінок може незначно відрізнятися.
Увага! Підвісні гойдалки доставляються тільки на вантажні відділення Нової Пошти (до 1000 кг) або адресною кур'єрською доставкою Нової пошти, також можна замовити Укрпоштою (значно дешевше)
Прохання враховувати це під час оформлення.
*** Кольорів багато, переглядайте каталог

| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Тип гойдалки | 2-х місцева не розкладне |
| Комплектація навісом | Ні |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Діаметр несучої труби | 20 мм |
| Обивний матеріал | Поліпропіленова тканина |
| Максимально допустиме навантаження | 200 кг |
| Стан | Новий |
| Комплектація | |
| Декоративна подушка | 1 шт. |
| Габаритні розміри гойдалки | |
| Ширина | 1800 мм |
| Глибина | 900 мм |
| Висота | 1200 мм |
| Вага | 10 кг |
| Розміри спинки та сидіння | |
| Ширина сидіння | 1800 мм |
| Глибина сидіння | 900 мм |
- Ціна: 4 240 ₴











