
Садова гойдалка, Гойдалка для дітей та дорослих, Гойдалка з дахом, Зручна садова гойдалка для дачі
3 890 ₴
3 790 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: САДОВА-1
Садова гойдалка, Гойдалка для дітей та дорослих, Гойдалка з дахом, Зручна садова гойдалка для дачі (виконана з якісних матеріалів)
Створено для людей, які хочуть насолоджуватися та відпочивати на природі.
Виготовлена з високоякісних матеріалів, вона забезпечує не тільки довговічність, але й неперевершений комфорт. Її ергономічне та м'яке сидіння огорне вас, створюючи атмосферу безумовного відпочинку.
Садові гойдалки можна використовувати як у персональних цілях, так і для кафе, баз відпочинку та дитячих закладів елітного типу. Ви легко можете брати гойдалку з собою на пляж або у ліс, завдяки її простому монтажу. Гойдалки Relax виділяються легкою конструкцією зі зручною збіркою, стійкістю та якістю зовнішнього фарбування.
Гойдалка виконана з якісних матеріалів, що гарантує довгу службу та безпеку.
Каркас гойдалки - виготовлено з міцної сталі з порошковим покриттям, завдяки якій, гойдалка міцно та надійно зафіксована, а також не піддається іржі, та фарба не відслоюється.
Пружини - на яких підвішено сидіння, витримують навантаження до 260 кг, і ви легко можете сидіти втрьох на цій гойдалці! Проте, ми не рекомендуємо перевищувати навантаження 200-210 кг, задля того, щоб гойдалка прослужила Вам ще довше!
Навіс, який виконує функцію даху - захищає від сонячних променів, та дощу, виготовлений також з якісного поліестеру, який надійно забезпечить Вам спокійний відпочинок.
Пластикові накладки на ніжках - забезпечать стійкість під час гойдання, та надійно зафіксують гойдалку під час використання на будь-якій поверхні.
Розміри всієї гойдалки:
- Ширина: 180 см
- Висота: 165 см
- Глибина: 100 см
Сидіння:
- Ширина: 131 см
- Висота: 48 см
- Глибина: 48 см
- Регулювання козирка: Так
УПАКОВКА:
- Розміри: 138х58х14 см
- Вага: 18,5 кг

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bonro |
| Країна виробник | Польща |
| Тип гойдалки | 3-х місний не розкладний |
| Комплектація навісом | Так |
| Матеріал каркасу | Метал, метал покритий порошковою фарбою |
| Основа сидіння | поліпропіленова тканина, сталь покрита порошковою фарбою |
| Опора | 4 ніжки |
| Наповнювач м'яких елементів | пінополіуретан (поролон) |
| Обивний матеріал | Поліестерова тканина |
| Матеріал навісу | водонепроникна тканина |
| Максимально допустиме навантаження | 250 кг |
| Стан | Новий |
| Колір | Зелений |
| Габаритні розміри гойдалки | |
| Ширина | 1800 мм |
| Глибина | 1000 мм |
| Висота | 1650 мм |
| Вага | 21 кг |
| Розміри спинки та сидіння | |
| Ширина сидіння | 1350 мм |
| Глибина сидіння | 530 мм |
| Ширина спинки | 1350 мм |
| Висота спинки | 530 мм |
| Користувацькі характеристики | |
| Оббивний матеріал | поліестерова тканина |
- Ціна: 3 790 ₴











