Топ

Гірлянди-кульки, Гірлянди світлодіодні штора, Різнокольорові світлодіодні гірлянди, Лед гірлянди, 3м*0.8м
1 480 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: Кульки-3
+380 (96) 350-67-75
Прийом замовлень та консультаціяУ компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Гірлянди-кульки, Гірлянди світлодіодні штора, Різнокольорові світлодіодні гірлянди, Лед гірлянди, 3м*0.8м (МОЖУТЬ ПРАЦЮВАТИ І ВІД POWER BANK)
КУЛЬКИ ДІД-МОРОЗ 10 ШТ 3М*0.8М - це світлодіодна гірлянда-штора, яка складається з 10 куль з різним наповненням, рівномірно розміщених між собою на горизонтальному шнурі 3 м у довжину та 0.8м заввишки.
Гірлянду можна використовувати для прикраси вікон, дверей, стін, колон та інших елементів інтер'єру.
Вона додасть святкової атмосфери вашому дому або офісу.
У кожному з куль декілька світлодіодів, які створюють святкову атмосферу і наповнюють будинок новорічним настроєм.
Оскільки провід прозорий, він не заважає якісному декору і практично не помітний під час роботи гірлянди. Куля наповнена фігурками новорічної тематики, оздоблений штучним снігом.
Переваги:
- Має відразу три режими свічення, які можна перемикати вручну.
- Витрачає мінімум електроенергії.
- Гірлянду можна використовувати як декор на штору.
- Провід прозорий, тому при декоруванні приміщення він не впадатиме в очі.
Характеристики:
- Довжина гірлянди: 3 м
- Ширина: 0.8 м
- Кількість ламп: 10 шт
- Діаметр лампи: 7 см (приблизно)
- Призначення: для приміщення
- Всередині фігурка: Дід мороз
- Колір світіння: білий
- Колір дроту: прозорий
- Джерело світла: світлодіоди LED
- Клас захисту: IP44
- 8 режимів світіння
- Напруга: 220 В
Особливості світлодіодної гірлянди:
- Для перемикання режимів свічення достатньо натиснути одну кнопку біля краю гірлянди.
- При виробництві гірлянди виробник використовував світлодіодні лампи, які вважаються більш економними та довговічними, ніж стандартні лампи розжарювання.
- Витрачає мінімум електроенергії.
- На дроті розташовані десять великих куль із наповненням, у кожній із куль кілька світлодіодів для підсвічування. Гірлянду можна використовувати як декор на штору. Провід прозорий, тому при декоруванні приміщення він не кидатиметься у вічі.
- Довжина гірлянди становить 3 м, що достатньо для прикраси невеликого приміщення.
- Довжина дроту без світлодіодів становить 0,7 м, що достатньо для підключення до джерела живлення. Працює гірлянда від мережі 220 В.


Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип освітлення | Світлодіодна фігура |
| Режим роботи | Динамічний |
| Колір світіння | Білий |
| Кількість режимів світіння | 8 |
| Напруга | 220 В |
| Споживана потужність | 11 Вт |
| Кількість ламп | 10 шт. |
| Кількість світлодіодів | 200 шт. |
| Форма лампочки | Кулька |
| Кут свічення | 360 град. |
| Довжина шнура живлення | 0.7 м |
| Упаковка | Коробка |
| Вага | 1000 г |
| Ступінь захисту IP | 44 |
| Стан | Новий |
| Тип гірлянди | Кульки кімнатні, Кульки Вулична |
| Управління | Пульт ДУ |
| Розміри | |
| Висота | 800 мм |
| Ширина | 3000 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Мінімальна робоча температура | -30 град. |
| Максимальна робоча температура | 40 град. |
| Форма перерізу | Кругла |
| Колір шнура живлення | Білий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 480 ₴











