
Дерево що світиться, Новорічні світлодіодні фігури, Гірлянда світлодіодна, Новорічні гірлянди, 1.5 м, 225 led
2 898 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: Дерево-11
Дерево що світиться, Новорічні світлодіодні фігури, Гірлянда світлодіодна, Новорічні гірлянди, 1.5 м, 225 led (має захист від вологи і пилу)
Новорічна фігура, що світяться «Дерево» – відмінний елемент декору, що створює особливу атмосферу і розставляє святкові акценти. З цим деревом ви відразу відчуєте затишну та святкову атмосферу.
Світні новорічні фігури — дивовижний елемент декору, що створює особливу атмосферу (особливо в темряві) і розриває святкові акценти.
Підходить як для створення різдвяного інтер'єру, так і для використання в решту пори року. Це світне дерево буде чудовим декором і світильником.
Дане освітлення повністю безпечне, оскільки світлодіоди, що використовуються у продукті, мінімізують споживання енергії та виділяють дуже мало тепла.
У зовнішніх умовах дерево чудово сяятиме як при дуже низьких температурах, так і при високій вологості.
Можна використовувати всередині приміщень з підвищеною вологістю, а також на вулиці, уникаючи потрапляння водяних потоків (уникати потрапляння крапель води на адаптер).
Світлодіодні, LED, дерева мають захист від вологи і пилу, температурний режим використання від -40 до +40 градусів. Низька споживана потужність.
Переваги:
- Створює святкову атмосферу;
- Має 225 яскраві світлодіоди;
- Стійка підставка з імітацією стовбура дерева;
- Чудово впишеться в будь-який дизайн кімнати.
Основні характеристики:
- Тип живлення: від мережі 220 В;
- Колір світіння: білий;
- Висота: 1,5 м;
- Потужність, Вт: 15;
- Кількість світлодіодів: 225;
- Ступінь захисту IP44;
- Матеріал: пластик.
- Розмір: 70 см × 70 см × 150 см;
- Вага: 1.25 кг.
Комплектація:
- Світлодіодне дерево LED.
- Паковання.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип освітлення | Світлодіодне дерево |
| Режим роботи | Динамічний |
| Колір світіння | Білий |
| Напруга | 220 В |
| Споживана потужність | 15 Вт |
| Кількість світлодіодів | 225 шт. |
| Кут свічення | 360 град. |
| Ступінь захисту IP | 44 |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Висота | 1500 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Мінімальна робоча температура | -40 град. |
| Максимальна робоча температура | 40 град. |
| Колір шнура живлення | Чорний |
- Ціна: 2 898 ₴











